Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Drevené kvetináče

Súčasťou našej ponuky sú aj kvetináče určené do exteriéru. Vybrať si môžete kvetináče vyrobeného z kvalitného masívu alebo ratanu. Rôzne veľkosti kvetináčov predstavujú možnosť umiestnenia na rozmanité miesta - do záhrady, záhradky, na terasu alebo priamo pre dom. Pokiaľ drevené kvetináče vhodne skombinujete s ďalším záhradným nábytkom, podarí s...

Súčasťou našej ponuky sú aj kvetináče určené do exteriéru. Vybrať si môžete kvetináče vyrobeného z kvalitného masívu alebo ratanu. Rôzne veľkosti kvetináčov predstavujú možnosť umiestnenia na rozmanité miesta - do záhrady, záhradky, na terasu alebo priamo pre dom. Pokiaľ drevené kvetináče vhodne skombinujete s ďalším záhradným nábytkom, podarí sa vám určite vytvoriť príjemné prostredie pre trávenie voľných chvíľ. 

Najlepšie miesto pre kvety

Kvety tvoria estetický doplnok a dokážu aj tej najsmutnejšej domácnosti vdýchnuť úplne inú atmosféru. Balkóny zdobia truhlíky s muškátmi, do izieb na parapety najčastejšie staviame orchideu, no a kto má to šťastie a vlastní záhradku, pravdepodobne pestuje kvety na skalkách. Čo by ste povedali na to, ak by ste mohli priniesť trochu zelene aj na letnú terasu alebo postaviť väčšie byliny napríklad do obývačky? Čím väčšia kvetina, tým je náročnejšie sa o ňu starať. Aby vám spríjemňovala deň čo najdlhšie, musí sa akejkoľvek rastline dostávať dostatok vlahy a vzduchu. Dokonalé prevzdušnenie zabezpečia napríklad drevené kvetináče. Kvetom a pôde ponúknu dostatok miesta a stále si budú zachovávať ono prírodné čaro. V našej ponuke máme kvetináče z dreva či ratanu, v rôznych veľkostiach. Najviac vyniknú v exteriéri, napríklad ako doplnok k záhradnému nábytku, no najmä ratanové modely môžete s trochou fantázie a odvahy postaviť prakticky kdekoľvek. Vždy na seba strhnú pozornosť.

Viac

Drevené kvetináče V tejto kategórii sa nenachádzajú žiadne produkty.