Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Predsiene

Prvý dojem je veľmi dôležitý a v prípade návštevy je prvou miestnosťou, ktorá víta návštevníkov práve predsieň. Aký má byť nábytok do predsiene? Na jednej strane by mal plniť estetickú funkciu a na strane druhej i praktickú. Počítať treba so všetkými možnosťami. V lete zaprší... Je v predsieni priestor resp. doplnok určený na odkladanie dáždniko...

Prvý dojem je veľmi dôležitý a v prípade návštevy je prvou miestnosťou, ktorá víta návštevníkov práve predsieň. Aký má byť nábytok do predsiene? Na jednej strane by mal plniť estetickú funkciu a na strane druhej i praktickú. Počítať treba so všetkými možnosťami. V lete zaprší... Je v predsieni priestor resp. doplnok určený na odkladanie dáždnikov? Ak je zlé počasie v hociktorom ročnom období, určite vy i vaši priatelia uvítate praktické podložky na topánky.

V predsieni sa musí nachádzať i botník. Myslite na leto i zimu, v botníku by mal byť priestor nielen na topánky a tenisky, ale aj na čižmy. Vhodná je i dostatočne priestranná vešiaková skrina prípadne praktický vešiak na bundy, mikiny či kabáty.

V neposlednom rade by súčasťou predsiene malo byť aj zrkadlo určené napr. na posledné úpravy pred  odchodom do práce, do školy alebo za inými aktivitami. Viete kam uložíte kľúče, okuliare a ďalšie drobnosti? Vhodná je zásuvková komoda, ktorá môže byť pokojne kombinovaná s botníkom.

Viac

Predsiene 188 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 188 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 188 položiek