Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Kuchyne - zostavy

Kuchyňa je základom fungujúcej domácnosti, nábytok zakúpený do kuchyne rozhodne na celé roky ako sa vám bude variť, piecť a stolovať. Jednoduchým riešením sú praktické kuchynské komplety – kuchynské zostavy. Veľmi obľúbené sú sektorové kuchyne z masívu, pri ktorých môžete naplno a kreatívne zvoliť vhodné komponenty a poskladať si kuchyňu na mier...

Kuchyňa je základom fungujúcej domácnosti, nábytok zakúpený do kuchyne rozhodne na celé roky ako sa vám bude variť, piecť a stolovať. Jednoduchým riešením sú praktické kuchynské komplety – kuchynské zostavy. Veľmi obľúbené sú sektorové kuchyne z masívu, pri ktorých môžete naplno a kreatívne zvoliť vhodné komponenty a poskladať si kuchyňu na mieru. Príkladom môže byť sektorová kuchynská zostava Nova, ktorá umožní získať šikovnú kuchynskú zostavu na mieru za dobrú cenu.

Inou možnosťou sú lacné kuchynské linky vo viacerých farbách aj modelových radoch z laminovanej drevotrieskovej dosky. Predstavujú veľmi jednoduchú a finančne výhodnú možnosť zariadenia kuchyne.

Viac

Kuchyne - zostavy 42 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 42 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 42 položiek