Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Matrace a rošty

Matrace ovplyvňujú kvalitu vášho spánku v rovnako podstatnej miere ako samotná posteľ. Najoceňovanejšou novinkou posledných rokov sú pohodlné zdravotné matrace s antialergickými účinkami a z najkvalitnejších materiálov. Doprajte si pohodlný zdravý spánok na materiálovo nezávadných komfortných matracoch navrhnutých odborníkmi. Máme pre vás antiba...

Matrace ovplyvňujú kvalitu vášho spánku v rovnako podstatnej miere ako samotná posteľ. Najoceňovanejšou novinkou posledných rokov sú pohodlné zdravotné matrace s antialergickými účinkami a z najkvalitnejších materiálov. Doprajte si pohodlný zdravý spánok na materiálovo nezávadných komfortných matracoch navrhnutých odborníkmi. Máme pre vás antibakteriálne matrace, matrace s latexovým jadrom, matrace s rozdielnou tuhosťou ložných plôch aj antialergické latexové matrace.

Rošty sú nepostrádateľnou súčasťou kvalitných postelí. Ponúkame drevené posteľové rošty 16 a 21 lamelové v rôznych dĺžkach a šírkach. Nečakajte kým si poškodíte zdravie na starom opotrebovanom rošte a objednajte si moderné ergonomické rošty pre vašu posteľ ešte dnes, prípadne hneď aj s matracom.

Viac

Matrace a rošty 11 produkty

Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek
Zobraziť 1 - 11 z 11 položiek