Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Sektorový nábytok

Sektorový nábytok je skvelý spôsob ako si lacno zariadiť interiér na mieru. Naše zostavy sektorového nábytku vám umožnia zostaviť si spálňu, obývačku alebo celú domácnosť presne podľa vašich potrieb a priestorových možností.

Sektorový nábytok Affi zaujme jednoduchým, ale elegantne riešeným dizajnom, podobne ako sektorový nábytok Creatio alebo náb...

Sektorový nábytok je skvelý spôsob ako si lacno zariadiť interiér na mieru. Naše zostavy sektorového nábytku vám umožnia zostaviť si spálňu, obývačku alebo celú domácnosť presne podľa vašich potrieb a priestorových možností.

Sektorový nábytok Affi zaujme jednoduchým, ale elegantne riešeným dizajnom, podobne ako sektorový nábytok Creatio alebo nábytková zostava Doors. Celú domácnosť od kuchyne cez jedáleň, obývačku a ďaľšie izby až po pracovňu vám umožnia poskladať napríklad sektorové zostavy Amelia, sektorový nábytok August a iné zostavy z našej ponuky.

Sektorová zostava Bigger v odtieni calvádos pôsobí majestátne a elegantne, moderný sektorový komplet Clipper zaujme vitrínami s hliníkovým rámom s bielym matným sklom. Sektorový systém Fregata z krásne vypracovanej drevotriesky prináša nádych námorníckej romantiky. Modulové systémy Klio a Lendi sú svojimi ladnými tvarmi a svetlými farbami vhodné do každého moderného interiéru. Ich protipólom je sektorový systém Maestica v tmavohnedom odtieni, s výraznými líniami a minimalistickým dizajnom. Tmavá orechová charakterizuje nadčasový sektorový systém Mateo s dôvtipným otváraním zásuviek bez potreby úchytiek. Sektorová zostava Natalia sa so svojim krásnym do detailu prevedeným dizajnom nestratí ani v luxusnom interiéri. Modulový nábytok Tauri svojimi zaoblenými rohmi pripomína klasiku obývačiek, spální a jedální 60. rokov. Sektorový nábytok Mezo vyniká jednoduchými účelnými tvarmi a krásnymi plastovými úchytkami. Sektorová zostava Rost je charakteristická elegantnými kovovými nôžkami vo farbe hliníka a kombináciou viacerých jemných farieb. Sektorový systém Ringo sa prezentuje moderným dizajnom s výraznými farebnými kontrastmi a geometrickými tvarmi. Sektorový nábytok kolekcie Sicret zjemňuje svoju strohú eleganciu v odtieni tmavého duba vyrezávaným rámom a motívom kvetu sakury na okrasnom čele. Hlavne na zariadenie detskej či študentskej izby je ideálny jednoduchý a moderný sektorový nábytok Smile s kovovými prvkami. Sektorový systém Sorrento je masívny nábytok pre komfortnejší interiér. Exotický sektorový nábytok Taao vám pomôže poskladať nádhernú obývačku, detskú izbu, spálňu či kanceláriu kombinujúcu jemné odtiene zebrana s vanilkou a belobou.

Viac

Sektorový nábytok 30 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 30 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 30 položiek