Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Zrkadlá

Zrkadlá patria medzi doplnky, ktoré si nájdu miesto v každej domácnosti. Na výber je dostatočné množstvo zrkadiel, či už podľa miestnosti, v ktorej chcete zrkadlo využiť alebo podľa vzhľadu. Nebojte sa experimentovať pri výbere správneho zrkadla, ale nezabúdajte ani na praktickú stránku. Iné zrkadlo sa hodí do kúpeľne a iné zrkadlo je vhodné nap...

Zrkadlá patria medzi doplnky, ktoré si nájdu miesto v každej domácnosti. Na výber je dostatočné množstvo zrkadiel, či už podľa miestnosti, v ktorej chcete zrkadlo využiť alebo podľa vzhľadu. Nebojte sa experimentovať pri výbere správneho zrkadla, ale nezabúdajte ani na praktickú stránku. Iné zrkadlo sa hodí do kúpeľne a iné zrkadlo je vhodné napr. do predsiene alebo spálne.

Na výber máte zrkadlá rôznych tvarov - okrúhle, v tvare obdĺžnika, závesné či voľne stojace, s rámom alebo bez rámu. Materiál, z ktorého je vyrobený rám je tiež veľmi dôležitý, keďže všeobecne vo vlhkom prostredí sa neodporúča využitie masívu. Ak chcete zrkadlo s masívnym rámom umiestniť do kúpeľne, uistite sa, že je rám vybavený dostatočným kvalitným náterom, aby sa vo vlhkom prostredí nepoškodil.

Do spálne sa môže hodiť napr. zrkadlo spojené s toaletným stolíkom, pri ktorom sa môžete pokojne upraviť na rôzne príležitosti.

Viac

Zrkadlá 4 produkty

Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek
Zobraziť 1 - 4 z 4 položiek