Nové produkty

Inšpirácie, rady, nápady

Detské izby

Detská izba je pre vaše deti tým najdôležitejším priestorom v domácnosti. Správna detská izba musí poskytovať deťom podmienky na bezstarostnú hru rovnako ako na učenie. Preto sme pre vás pripravili v našom eshope širokú ponuku nábytku pre detské izby – stačí si len vybrať. Ak hľadáte kompletné riešenie detskej izby v jednom balíku, pozrite si ko...

Detská izba je pre vaše deti tým najdôležitejším priestorom v domácnosti. Správna detská izba musí poskytovať deťom podmienky na bezstarostnú hru rovnako ako na učenie. Preto sme pre vás pripravili v našom eshope širokú ponuku nábytku pre detské izby – stačí si len vybrať. Ak hľadáte kompletné riešenie detskej izby v jednom balíku, pozrite si komplety a zostavy detských izieb. Nábytok do detskej izby samozrejme predávame aj samostatne. Máme napríklad PC stolíky, k nim stoličky alebo obľúbené sedacie vaky, vďaka ktorým bude každá detská izba cool. Detské poschodové postele sú z priestorových dôvodov mimoriadne výhodné. Do detskej izby patria farebné detské koberce.

Pre malých aj väčších

Vždy, keď sa do rodiny narodí dieťa, niet radostnejšej udalosti. Náhlu eufóriu nanešťastie často vystriedajú obavy z toho, ako mu čo najvhodnejšie zariadiť jeho malé kráľovstvo. Deti rastú veľmi rýchlo a je potrebné dbať na to, že kolísku a malé skrinky čoskoro nahradí posteľ, skrine na oblečenie a v neposlednom rade aj písací stolík, na ktorom sa budú písať domáce úlohy. Nábytok do detskej izby sa vymieňa zo všetkých kúskov najčastejšie a aj preto je v záujme každého rodiča zaobstarať kvalitu za čo najlepšiu cenu. V našej ponuke nájdete zariadenie do izby pre deti všetkých vekových kategórií a pre obe pohlavia. Je potrebné prihliadať v prvom rade na funkčnosť, no keďže zariaďujete detskú izbu, môžete sa odviazať aj čo sa farebných kombinácií týka. Dovoľte vášmu dieťaťu vybrať si kúsky, ktoré sa mu páčia. Nakúpiť u nás nábytok je také jednoduché, že to zvládne aj vaša ratolesť. 

Viac

Detské izby 175 produkty

na stranu
Zobraziť 1 - 24 z 175 položiek
Zobraziť 1 - 24 z 175 položiek